Prezentacja multimedialna

PowerPoint, Prezi, Keynote- to najpopularniejsze programy do tworzenia prezentacji. Każdy z nich jest inny, każdy ma inne funkcje, stronę wizualną i sposoby prezentowania treści. Jednak każdy jest równie skuteczny i równie ciekawy.
Jak wyglądała prezentacja kiedyś, a jak wygląda dziś? Jakie zastosowanie ma prezentacja w obecnym coraz bardziej zaawansowanym technologicznie świecie?

Przede wszystkim trzeba sobie powiedzieć, że z prezentacjami mamy do czynienia już od czasów szkolnych, nie bez powodu! Prezentacja multimedialna była i jest niezastąpionym materiałem do przekazywania różnych treści. Zmieniło się jedynie to, że jest sukcesywnie unowocześniana. Dzięki temu ma coraz więcej zaawansowanych funkcji i możliwości.

PowerPoint

To właśnie ten najbardziej popularny, znany jeszcze ze szkoły program do tworzenia prezentacji liniowych. Dodajemy slajdy, na których umieszczamy tekst, grafiki, pliki, wykresy czy tabele.

Prezi

Program Prezi to zupełnie inny wymiar tworzenia prezentacji. Przede wszystkim niestandardowe przejścia dają wrażenie jakby wędrówki po obrazie i ikonach, zbliżenia, oddalenia, ciekawe efekty. Dzięki temu prezentacja multimedialna Prezi już samą swoja formą budzi ciekawość i fascynacje odbiorców.

Keynote

Największą zaletą tego programu jest przede wszystkim jego proste użytkowanie. Prezentacje multimedialne Keynote są bardzo efektowne, łączą prostotę z funkcjonalnością, mają ciekawe szablony, łatwe i efektowne dodawanie slajdów.

W studiu SIMPLE FRAME pracujemy przede wszystkim właśnie na tych trzech programach. W zależności od tego, na jaką okazje potrzebna Ci prezentacja multimedialna, gdzie chcesz ją pokazać, do czego wykorzystać, tak dobierzemy odpowiedni program. Oprócz tego zaprojektujemy ją tak, żeby pokazywała największe zalety i współgrała z wizerunkiem Twojej firmy czy treści, które przedstawia. Dzięki temu wszystko będzie spójne i najwyższej jakości.

Prezentacje multimedialne tworzymy kompleksowo, są bardzo indywidualne. Wszystko po to żeby odpowiadały potrzebom naszych Klientów!

Projektujemy i tworzymy prezentacje:

  • produktowe
  • sprzedażowe
  • handlowe
  • marketingowe
  • edukacyjne (na wykłady, kursy, szkolenia)
  • na webinar
  • na eventy branżowe (targi, konferencje, sympozja)
  • firmowe

–>NAPISZ DO NAS<– , a My pomożemy Ci w zaprojektowaniu i stworzeniu prezentacji dla Ciebie.