Prezentacja firmowa

Kojarzysz zasadę pierwszych 11 sekund? Chodzi o to, że to, czy rozmówca Ci zaufa i zapała sympatią podświadomie klaruje się w pierwszych sekundach. Nie bez powodu mówi się, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie i to ono decyduje o dalszej relacji. Tak właśnie jest! Szczególnie widać to w sprzedaży i relacjach biznesowych.

Sympatyczny wyraz twarzy, uśmiech ale przede wszystkim pewność siebie i profesjonalizm. To właśnie te cechy liczą się na spotkaniach i to one decydują o Twoim sukcesie. Musisz najpierw zainteresować sobą, swoją postawą, wyglądem i gestami rozmówców, a później zdobyć ich zaufanie odpowiednim przygotowaniem. Co prawda nie pomożemy Ci w doborze stroju i w odpowiednim wyglądzie ale mamy coś co w ogromnej mierze Ci pomoże i zbuduje też Twoja pewność siebie. Prezentacja firmowa to materiał, który utoruje Ci drogę do sukcesu. Zadbamy o to!

Rodzajów prezentacji firmowych jest wiele, na różne okazje, robione rożnymi technikami, dla różnych branż. Jednak wszystkie muszą być skuteczne i ciekawe. Inaczej nie przyniosą efektów.

Gdzie wykorzystasz prezentację firmową?

  • podczas spotkania biznesowego
  • na spotkaniu z Klientem
  • na eventach branżowych
  • w trakcie omawiania wyników czy podsumować w firmie / korporacji
  • gdy wprowadzasz zmiany lub nowości w firmie
  • na bezpośrednich spotkaniach sprzedażowych (najlepszy materiał dla przedstawiciela handlowego!)
  • jako dodatek do maila / oferty dla kontrahenta
  • kiedy chcesz pozyskać nowych partnerów biznesowych / sponsorów

„Każdy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY musi mieć przygotowaną odpowiednią prezentację firmową. Wtedy rozmowa sprzedażowa zupełnie inaczej rokuje.”

W studiu SIMPLE FRAME zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem odpowiednich prezentacji. Pracujemy w kilku programach. Dzięki temu każda prezentacja, którą tworzymy jest maksymalnie spersonalizowana i dopasowana dla ciebie, na Twoje potrzeby. Działamy kompleksowo i bardzo indywidualnie. Nowoczesne techniki i programy pozwalają nam na tworzenie bardzo ciekawych, niebanalnych, kreatywnych i interaktywnych prezentacji.

Nudne statystyki i zestawienia?


Wykresy, diagramy z których i tak nic nie rozumiesz?


Slajdy po brzegi wypełnione nudnym tekstem?

Skoro takie masz zdanie o prezentacji to nie widziałeś jeszcze dobrej, skutecznej i ciekawej prezentacji od SIMPLE FRAME! Dzisiejsza technologia i współczesne możliwości dają nieograniczone możliwości. Prezentacja firmowa przede wszystkim musi wciągać, interesować i przy okazji cieszyć oko. Dokładnie tak jak nasze.

kreatywna – ciekawa – nowoczesna – interaktywna

Jeśli właśnie takiej prezentacji szukasz do swojej firmy- NAPISZ!