Nagrywanie konferencji

Konferencje, targi, eventy branżowe, sympozja czy wykłady specjalistów to bardzo ważne wydarzenia w życiu firmy i pracowników. Spotkania i wykłady znanych ludzi z branży, ekspertów z danej dziedziny, mentorów są bardzo cenne i warte utrwalenia na taśmie. Przede wszystkim jednak są wydarzeniami, na których bazujemy i weryfikujemy często nasza wiedzę, rozwiewamy wątpliwości czy czerpiemy wiedzę.

Szczególnym przypadkiem ważnych, wyczekiwanych branżowych wydarzeń są konferencje. Coraz częściej zarówno organizatorzy, uczestnicy jak i prelegenci oczekują nagrania z konferencji, w której biorą udział. To cenna lekcja i wspomnienie. Właśnie dlatego nagrywanie konferencji staje się standardem i normą.
Jednak wbrew pozorom stworzenie takiego nagrania to bardzo trudna sztuka. Dlaczego?

  • Wysokiej jakości sprzęt.
  • Doświadczenie w nagrywaniu spotkań LIVE.
  • Czujność i wyczucie chwili.
  • Uchwycenie momentu.
  • Umiejętność wykorzystywania okazji i charakterystyki miejsca.
  • Kreatywność w nagrywaniu.
  • Odpowiednie zachowanie i niezakłócanie przebiegu konferencji.

Wszystkie te cechy i wymagania techniczne są niezbędne do nagrania konferencji. Świadczą przede wszystkim o kompetencji i profesjonalizmie operatorów, o jakości materiału, a finalnie o jakości konferencji. W końcu przez pryzmat właśnie takich materiałów odbieramy jakość i organizację całej konferencji.

Nagrywanie konferencji to przede wszystkim połączenie doświadczenia z kreatywnością i wyczuciem artystyczno-technicznym. Wszystko to oferujemy w studio SIMPLE FRAME. W końcu nasze studio to profesjonalny zespół filmowców ze sprzętem kamerowym i dźwiękowym najwyższej jakości. Dzięki temu, że pracujemy na sprawdzonym sprzęcie i jesteśmy pewni swoich umiejętności tworzymy świetne nagrania LIVE z eventów.

Nieważne czy organizujesz jednorazowe wydarzenie czy jesteś organizatorem cyklicznych wydarzeń. Napisz do nas, a My pomożemy Ci w stworzeniu materiału z eventu, który organizujesz!

Konferencje
Targi
Sympozja
Kongresy
Debaty
Wszelkie eventy i wydarzenia


Zapraszamy do kontaktu!