Montaż video

Setki motyli latających wokół Pary Młodej, spadające z nieba płatki róż, ciekawe, nowoczesne przejścia między scenami. Do tego efekty specjalne rodem z filmów akcji, ujęcia z drona przeplatane z tradycyjnymi, dynamika.
Zaraz po nakręceniu materiału filmowego następuje jego montaż. Bardzo trudny etap, szczególnie wymagający wyczucia artystycznego. To umiejętność łączenia scen, efektów, ciekawych kompozycji, zaskakujących elementów. Jednocześnie zachowując zasady logistyki i ciągłości. Montaż video nadaje filmowi ostateczny kształt, charakter. To właśnie na tym etapie dzięki odpowiednim środkom stylistycznym i odpowiednim zabiegom film staje się bardziej romantyczny, sensualny albo wręcz sensacyjny, rockowy, mroczny. Przede wszystkim to właśnie montaż video odgrywa fundamentalną rolę.

MindStudio zajmuje się kompleksowo każdą produkcją. Od dokładnego omówienia z klientem szczegółów filmu, rodzaju ujęć, pomysłu na film, po całą postprodukcję. Odpowiedni kolor, efekty specjalnie i muzyka- to właśnie między innymi dodawane jest do filmu podczas montażu w MindStudio. Przede wszystkim chcemy wykorzystać każdą sekundę. Staramy się żeby montaż video przebiegł sprawnie i w miarę możliwości jak najszybciej, biorąc jednak pod uwagę naszą dokładność i dbałość, które przekładają się na jakość, proces ten trwa adekwatnie do otrzymanego efektu. Montaż video bywa żmudnym zajęciem, wymaga ogromnego talentu, warsztatu i spostrzegawczości. Jednak efekt końcowy zawsze wynagradza każdy wysiłek i godziny ciągiem spędzone w montażowni.

Polecane dla Ciebie