Filmy produktowe

Oferty i obszerne książkowe broszury czy katalogi z produktami coraz częściej producenci zastępują wersjami online. Powodów jest wiele…
Po pierwsze wszystkie aspekty życia, a co za tym idzie też sprzedaż przeniosła się do Internetu.
Po drugie katalogi online są znacznie bardziej nowoczesne, możemy obejrzeć produkt z każdej strony, nie tylko statyczne zdjęcie i opis.
Właśnie dlatego filmy produktowe są najlepszy rozwiązaniem dla firm i producentów na pokazanie Klientom swoich produktów i usług.

Film czy dobre zdjęcie?

Film produktowy ma nie porównywalnie więcej zalet i plusów niż tradycyjne formy ofertowania. Jakie?

  • Film znacznie lepiej przedstawi produkt, obróci z każdej strony, pokaże funkcje. Dzięki temu Klient będzie bardziej świadomy i bardziej pozna produkt przed kupnem.
  • Klient będzie czuł się bardziej zaopiekowany, będzie miał poczucie, że nie kupuje kota w worku. To sprawi, że zyskasz jego zaufanie!
  • Film pokaże też jak w praktyce Klient będzie mógł zastosować produkt, jak może wyglądać lampa w jego salonie lub czy klimatyzator, który oferujesz wizualnie nada się do wnętrz jego domu. Dzięki temu będzie mniej nietrafionych zakupów, reklamacji, zawahań.
  • W przeciwieństwie do zdjęcia w katalogu film działa na wiele zmysłów jednocześnie. Pokazuje obraz w różnych płaszczyznach, widzisz każdy szczegół! Lektor opowiada o produkcie kładąc nacisk na detale i najważniejsze rzeczy, poznajesz od razu funkcje, zastosowanie i sposób użycia.
  • Oprócz tego filmy produktowe można wykorzystać na rożne sposoby: media społecznościowe, eventy branżowe, promocje i właśnie przede wszystkim katalogowanie produktów online.

„Każde Twoje działanie, również film produktowy, będzie budowało wizerunek Twojej firmy!”Studio SIMPLE FRAME od lat zajmuje się kompleksowa produkcją filmów dla firm, również produktowych. W naszych projektach wykorzystujemy sprzęt i techniki z planów filmowych. Doświadczenie i profesjonalizm nauczyło nas, że nie ma rzeczy nie do zrobienia i tematów nie do pokazania. Wszystkie nasze projekty tworzymy z pasją, kreatywnością i w najwyższej jakości.

Nasze projekty nie tylko spełniają swoje zadanie ale również robią wrażenie.