Film reklamowy

Reklama, zarówno telewizyjna jak i internetowa, nadal jest bezkonkurencyjna jako forma promocji i dotarcia do grupy odbiorców. Mimo tego, że coraz więcej osób korzysta z Internetu to telewizja ma przewagę w przekazach reklamowych. Reklama ma ogromną moc i ogromny potencjał. Wykorzystaj go!

Najskuteczniejszą formą reklamy jest film reklamowy, szczególnie ten emitowany w telewizji. Od kiedy Internet pochłonął połowę naszego życia tam też kwitnie świat marketingu, a co za tym idzie promocji i właśnie reklamy. Jednak mimo wszystko to nadal telewizja jest bezkonkurencyjna i jeszcze długo tak pozostanie. Telewizja jest rozrywką i źródłem informacji we wszystkich domach. O każdej porze dnia ogląda ją miliony ludzi. Trafia do każde grupy wiekowej i konsumenckiej.

„Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.”

Mark Twain

Tak jak już kiedyś stwierdził Mark Twain, tak i my w studio SIMPLE FRAME podzielamy jego spostrzeżenia. Tym bardziej chętnie podejmujemy się wyzwań produkcji reklam i tym samym zapisujemy się na kartach sukcesu niejednej firmy.

Produkcja reklamy jest złożonym procesem i niesie ze sobą ogromną odpowiedzialność. Współczesny świat, szczególnie świat telewizji, widział już tyle, że ciężko w nim o coś zaskakującego i innowacyjnego. A odbiorcy właśnie tego szukają i nawet nieświadomie tylko na to zwracają uwagę. Tysiące reklam i oklepanych pomysłów już nie robi wrażenia, nie przyciąga uwagi, nie interesuje dzisiejszego, coraz bardziej wybrednego widza. A przecież reklama musi właśnie przyciągnąć, obrazem i pomysłem zachęcić do obejrzenia, a treścią i akcją rozbudzić chęć kupna reklamowanej rzeczy czy skorzystania z usługi. Dopiero taki proces przełoży się finalnie na sukces firmy.

zainteresowanie reklamą -> wsłuchanie się w treść -> rozbudzenie chęci skorzystania z oferty -> skorzystanie z oferty


Tak więc sam widzisz…żeby widz- Klient skorzystał z Twojej oferty musisz rozbudzisz w nim chęci reklamą! A to już zostaw nam…
W SIMPLE FRAME od lat zajmujemy się kompleksową produkcją reklam. Film reklamowy to dla nas jednocześnie największe wyzwanie i najlepsze sposób na artystyczne i twórcze wyżycie się. To właśnie w reklamie kreatywność, twórcze myślenie, wychodzenie poza schematy i tworzenie nowych sprawdza się najbardziej!