Produkcja animacji

Nie każdy obraz czy scenę możemy pokazać za pomocą filmu. W niektórych przypadkach jest to zupełnie nie możliwe lub mało atrakcyjne. Przede wszystkim w branży medycznej. Niemożliwe żeby pokazać przy pomocy tradycyjnej kamery jak działają leki wewnątrz organizmu lub jakie procesy w nim zachodzą. Równie niemożliwe jest pokazanie wnętrza silnika podczas pracy lub jak funkcjonuje piec. Na szczęście produkcja animacji rozwinęła na tyle, że można bardzo ciekawie pokazać wszystko. Bez wyjątku.

Animacja ma ogromny potencjał. Wciąż odkrywamy jej nowe zastosowania i nowe metody animowania. Coraz nowocześniejszy sprzęt i coraz kreatywniejsze pomysły pozwalają na tworzenie prawdziwych dzieł sztuki. Bywa, że trudno odróżnić obraz z kamery od animacji. Produkcja animacji jest coraz bardziej zaawansowana i coraz więcej projektów tworzonych jest tą techniką. Studio Simple Frame od kilkunastu zajmuje się produkcją filmów i animacji. Tworzenie animacji szczególnie rozwinęliśmy. Dzięki temu mamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, wciąż się rozwijamy, łączymy różne style, szukamy nowych rozwiązań. W związku z tym każdy nasz projekt animowany jest kreatywny i innowacyjny, unikatowy.

W studio Simple Frame animacje powstają w świetnie wyposażonym studiu. Mamy najlepszy sprzęt, nowoczesne gadżety i programy. Dzięki temu produkujemy nawet skomplikowane i trudne obrazy animowane. Nasi graficy to zespół bardzo profesjonalnych ale przede wszystkim kreatywnych osób.

Zapraszamy do współpracy!

Polecane dla Ciebie