Kieliszki do restauracji

Kieliszki są bardzo ważnym elementem pięknie dopełniającym całości zastawy. Często nie doceniamy i nie przywiązujemy wagi do ich wyglądu i roli. Tymczasem wybierając kieliszki, szczególnie kieliszki do restauracji, do zastawy musimy dokładnie przyjrzeć się menu, jakie będzie podawane na organizowanym przyjęciu lub jakie potrawy serwowane są w restauracji. Kształt i wielkość kieliszka zależy od napoju, który w nim podajemy.
Woda, wino białe, różowe, czerwone, musujące, szampan… Każdy napój ma swój własny kieliszek ale to my mamy je wszystkie razem. I wszystkie do waszej dyspozycji!


Kieliszki, które posiadamy są z najwyższej jakości szkła. Materiał ten jest równie kruchy i delikatny co piękny i imponujący. Dbamy zatem aby każdy szklany element z naszej oferty był idealny. Odpowiednio je zabezpieczamy i pielęgnujemy. Mimo sztywnych zasad dotyczących doboru kieliszków do serwowanych w nich zawartości, w naszej ofercie znajdziecie szkło w różnych stylach. Zależy nam aby każdy element zastawy pasował do siebie i tworzył wspaniałą, przemyślaną całość nie zapominając jednocześnie o zasadach. Kieliszki Crystalex są idealnym połączeniem stylu i jakości. Doradzimy, które będą najlepsze dla Ciebie.

Oprócz tego, że mamy dla Was kieliszki do restauracji, oferta opiewa na dużo więcej! Znajdziecie u nas wszystkie potrzebne do zorganizowania imprezy elementy. I to bardzo udanej imprezy! Talerze, filiżanki, naczynia jednoporcjowe czy urządzenia gastronomiczne. Dzięki naszej ofercie kompletnie urządzisz każdą imprezę. Zarówno mniejsze przyjęcie jak też duży event,

W końcu Twoi goście to także nasi goście!